Wszystko o rowerach


Damski rower | Forum

Lokalizacja tematu: Strona główna forum » Sprzęt rowerowy » Rowery
Daisy
Daisy Sierpień 6 '18
Witam, od jakiegoś czasu poszukuję roweru idealnego i wydaje mi się, że go znalazłam, ale chciałabym poznać Wasze opinie, jest to damski rower trekkingowy. Bardzo ładnie wygląda, jest wygodny i przede wszystkim o co mi chodziło jest uniwersalny, sądzę że sprawdzi się na różnych terenach. Ma ktoś z Was taki rower?
WiktoriaMaria
WiktoriaMaria Sierpień 6 '18
Wejdź sobie na damskie rowery galaxy , są właśnie takie typu cross ( rower trekkingowy ) i jest w przystępnej cenie ;)
Dobosz
Dobosz Sierpień 6 '18
Ja kupiłem narzeczonej rower i teraz nie mam chwili spokoju. Codziennie jak wracam z pracy ma już wyznaczoną nową trasę jaka na następujący dzień jest zaplanowana :) Ostatnio zaczęła zaopatrywać nas w napoje izotoniczne i batoniki proteinowe, nawet znalazła stronę internetową, na której jak ona twierdzi można wszystko dużo taniej kupić niż w sklepach stacjonarnych.
Panna N
Panna N Sierpień 6 '18
Moja siostra kupiła sobie kiedyś taki, tylko chyba z innej firmy, szybko zaczął jej się psuć, a naprawa w sumie wyniosła więcej niż ten rower był wart. Na urodziny postanowiłam kupić jej nowy, bo wiem, że bardzo lubi jeździć, a z tamtym mogła co jedynie chodzić od serwisu do serwisu.   Czy ten rower nie jest świetny?
Kamanik
Kamanik Sierpień 6 '18
Kupiłam sobie taki w tamtym roku i muszę powiedzieć że jeździ się super :D Bardzo wygodny i nie zepsuł się do tej pory ;)
Randki Amorki