Wszystko o rowerach


Suplementy | Forum

Lokalizacja tematu: Strona główna forum » Hide Park » Dyskuje różne
Rolina
Rolina Sierpień 7 '18
Witam, czy wspomagacie się jakimiś suplementami? Ja trenuję na rowerze bardzo intensywnie. Od jakiegoś czasu biorę odżywki, które polecił mi kolega i muszę przyznać, ze mam teraz dużo więcej energii. A Wy jak? 

Romek
Romek Sierpień 7 '18
Nie ma nic, za darmo! Płacisz i... ryzykujesz. Nie wiesz dokładnie, jaki wpływ suplement posiada na inne narządy. Być może, jeśli jesteś silny, dowiesz się o tym później. Być może, wcześniej. W każdym razie, jesteś w posiadaniu doskonałego organizmu, który jest tak zaprogramowany, że sam potrafi korzystać z darów natury. Ingerowanie w te zależności jakimiś dodatkami, może zepsuć tę harmonię. Jeżeli lepiej czujesz się po prochach, to wiedz, że sztucznie to wywołałeś. Nie przyzwyczajaj się, nie daj się UWIKŁAĆ. Producentom, właśnie o to chodzi! Skutki, mogą być straszne. Jedz to, co jest zdrowe. Odpoczywaj. Zwiększaj wysiłek naturalnie , coraz bardziej. Zmieniaj menu, ponieważ ciągłe jedzenie tego samego, jest źle widziane, przez każdy organizm. Nawet, ciągłe jedzenie niewinnej kaszki manny, może skończyć się, rakiem żołądka.
Robert_Jeżyk
Robert_Jeżyk Sierpień 7 '18
"Jedz to, co jest zdrowe" łatwo powiedzieć. Obecnie, żeby móc się dobrze odżywiać i wszystko mieć ze sprawdzonych źródeł to trzeba zarabiać gruby szmal, nie wspominając już o czasie, jaki zajmuje przygotowywanie zdrowych posiłków. Ale wiadomo, dla chcącego nic trudnego. Sam staram się odżywiać najlepiej jak mogę, niestety często, ze względu na pieniądze muszę wybierać tańsze (niekoniecznie lepsze) zamienniki. Co do suplementów to np. białko o dobrym składzie nie zaszkodzi nam, a może pomóc w budowie tkanki mięśniowej. Jak dla mnie produkt ma wiele plusów, dobry skład, spoko smaki no i nie pieni się aż tak bardzo.

Romek
Romek Sierpień 7 '18
Na bardzo prostych potrawach i bardzo tanich, ogólnie dostępnych produktach i... dużym ruchu fizycznym moja Teściowa dobrnęła do stu lat. Niech ziemia lekką będzie!

darmowe ogłoszenia