Wszystko o rowerach


Czy Ty też tak jeździsz po drogach publicznych? | Forum

Lokalizacja tematu: Strona główna forum » Hide Park » Dyskuje różne
Elizka
Elizka Sierpień 7 '18
Polecam film przedstawiający zachowania rowerzystów na drogach publicznych, nagrania z video rejestratorów. A jak Ty jeździsz?



Panna N
Panna N Sierpień 7 '18
Słyszałam, że jeśli nie czujemy się bezpiecznie, to możemy jechać po chodniku i wtedy policja nie może nam nic zrobić na takie wytłumaczenie. Ktoś to może potwierdzić?

Robert_Jeżyk
Robert_Jeżyk Sierpień 7 '18
Mnie to najbardziej denerwują kierowcy, którzy nie widzą, że na jezdni jest przejazd dla rowerzystów...Ale chyba od tego gorsi są tylko rowerzyści, którzy przejeżdżają na PASACH DLA PIESZYCH. Nazwa mówi sama za siebie, że przez takie coś się przechodzi, czyli przeprowadza rower. Wszyscy jeżdżą jak chcą, a później jest płacz, że wypadek i że to nie z mojej winy, tylko kierowca nie uważał...

PedalarzMiejski
PedalarzMiejski Sierpień 9 '18
Możesz twierdzić, że czujesz się "niebezpiecznie na jezdni" gdy prędkość maksymalna na jezdni jest ustalona powyżej 50km/h lub jeśli w danej chwili panują bardzo niesprzyjające warunki atmosferyczne. Dla przykładu, silny wiatr, duże opady deszczu, oblodzenie lub inne nie nie podlegające dyskusji z drogówka sytuację. 
Cytat z wypowiedzi użytkownika PannaN Słyszałam, że jeśli nie czujemy się bezpiecznie, to możemy jechać po chodniku i wtedy policja nie może nam nic zrobić na takie wytłumaczenie. Ktoś to może potwierdzić?


darmowe ogłoszenia