Wszystko o rowerach


Transport roweru samolotem, wiecie jak? | Forum

Adamus
Adamus Lipiec 31 '18
Na różne wyprawy bliższe i dalsze często będzie trzeba przewieźć rower samolotem. Ten film pokazuje jak złożyć rower do takiego transportu. Do zapakowania można użyć karton rowerowy (darmowy), specjalną torbę do roweru (od 200 zł) lub kufer rowerowy (drogi, cena od 1000 zł). Macie jakieś doświadczenie z tym?

Polecam materiał video "Jak bezpiecznie spakować rower przed podróżą samolotem":  



Lucas
Lucas Lipiec 31 '18

Ofertę, która rozwiąże twój problem związany z transportem roweru znajdziesz na stronach pod adresem mojerowery.pl/x.php/1,123/Dojazdy-busem.html. 


Dzięki tej usłudze zwiedziliśmy ze znajomymi nie tylko prawie całą Polskę, ale dotarliśmy nawet do Austrii. W Polsce chyba nie jeżdżą, ale za granicę na pewno.

Magda
Magda Lipiec 31 '18
Jeśli nie wiesz jak przetransportować swój rower w odległe rejony, po których planujesz wojaże to na pewno zainteresuje cię oferta przewozu busem, którą znajdziesz pod adresem mojerowery.pl/x.php/1,123/Dojazdy-busem.html korzystając z tej usługi objeździłam już na rowerze niemalże całą Polskę. Wiem że jeżdżą za granicę busami dla 9 osób. W sumie fajna oferta.
Mirek
Mirek Lipiec 31 '18
a orientujecie się jaka jest cena za dodatkowy bagaż w postaci rowera?
Krzysztof B.
Krzysztof B. Marzec 17 '20
na tej stronce jest opisana realizacja pakowania, rezerwacji i przewozu roweru samolotem: superfemka.pl/przewoz-roweru-samolotem-zasady-ceny-2017/
zkp69
zkp69 Marzec 18 '20
Ja polecam zakup walizki lub usztywnianej torby. Osobiście używam walizki do transportu roweru Thule RoundTrip Pro XT i jeszcze nigdy nie trafiła mi się usterka roweru podczas transportu samolotem. W walizce jest specjalny uchwyt do montażu roweru. Co najważniejsze ma też sztywne ściany - sztywne podczas transportu bo wkłada się w nie specjalne płyty usztywniające. Po powrocie płyty wyjmujemy i walizka zajmuje bardzo mało miejsca. Polecam kazdemu - wg mnie taka walizka to najlepsze rozwiązanie. 

Ten post był edytowany przez zkp69 Marzec 18 '20
Adamus
Adamus Styczeń 19 '21
Jeszcze jeden ciekawy poradnik jak zapakować rower do wysyłki: 



darmowe ogłoszenia